.

.

Замрзнати девојки елек, графички врв и нозе со долги ракави, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-16

Замрзнати девојки елек, графички врв и нозе со долги ракави, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-16

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Да се ​​облечеме ќе биде ветре во овој 3 парчиња координирање на сетот на замрзнат елек. Првото парче е елек со целосна ватирана качулка со отфрлање на вода, со амортиран печатење на снегулка. Овој елек е целосно поставен и има лепенка на Ана и Елса во која се вели дека "Патувањето нè поврзува ". Второто парче е мета со долг ракав со графичка Ана и Елса "Бестрашен" со метално мастило. Третото парче е плетено нозе со "Судбината чека " текст на левата нога и сјајни снегулки на двете нозе. Оваа нозе има еластична лента за половината. Замрзнати 2 3 парчиња елек постави Елса Ана сјај, сјајно метално мастило, во вода, отпорен на вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата