.

.

2. Кт Облик На Срце Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен, Моисанит Срце Облик Прстен За Жени, Стерлинг Сребро, САД 12.50

2. Кт Облик На Срце Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен, Моисанит Срце Облик Прстен За Жени, Стерлинг Сребро, САД 12.50

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Златен Веренички Прстен се одликува Со Облик На Срце Моисанит Во Двојно Поставување На Шипки и Друга тркалезна форма Моисанитските Странични Камења се поставени во Поставување На Шипки. Изработен е Во Цврсто Злато за да додаде талент на шарм. Купете Го Овој Веренички Прстен Моисанит Пасијанс за вашата дама и освојте го нејзиното срце. Овој Моисанитски Прстен е достапен во розово злато, бело злато и жолто злато. Накитот розек ви обезбедува безвременски накит, рачно изработен во цврсто злато. Украсете се себеси или вашите специјални со нашиот убав накит.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI0721117616 Ring Големина : Големина НА САД 12.50 925 Стерлинг Сребрена Варијација Вкупна Тежина На Камен : 2.7000 Каратметална Тежина : 2.08 Гм Метална Чистота : 925 Сребро (Контакт ЗА 10k, 14k 100% Сертифициран Моисанит Со Совршена Искра - се грижиме да го избереме Најдобриот Одделение Моисанит За вие Што Е Г Боја Наспроти 1 ЈАСНОСТ Што Го Извлекува Огнот И Сјајот На Каменот во Најдобар СЛУЧАЈ. Ние користиме Брилијантен Безбоен Моисанит за нашиот Накит кој на секој скапоцен камен ќе му обезбеди брилијантен сјај. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата