.

.

Ракавици За Прст За Брзо Бришење Прашина Шенил Автомобил Миење Прашина Мит Влакненца Без Гребење Водоотпорни Ракавици За Перење Автомобили

Ракавици За Прст За Брзо Бришење Прашина Шенил Автомобил Миење Прашина Мит Влакненца Без Гребење Водоотпорни Ракавици За Перење

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Оваа ракавица за перење е изработена од премиум двостран микрофибер од шенил за да впие многу повеќе сапун и вода отколку другите алатки за чистење. Нема да остане со влакненца, гребнатини или вртења. Оваа супер густа и ултра абсорбента ракавици за микрофибер е лесна и удобна за употреба. Со високи перформанси во возилата за чистење, одлично функционира и во куќата. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Шенил. - Големина : Прибл. 30х25х4см. - Водоотпорен внатре. Нема да ги размачкате рацете за време на чистењето.р. - Силна вода-адсорпција со без влакненца. Без опасност од гребење за вашиот автомобил и брзо исушете. - Може ефикасно да зграби и држи прашина, нема да испушта честички во воздухот. - Безбедно на боја и други деликатни површини, како Што Се Автомобил, Камион, Мотоцикл, Брод, Дом или Р.в., итн. - Големина на ракавици одговара на повеќето возрасни. Лесно носење и складирање во автомобил со зафатено мало место. 1 х Ракавица За Перење Автомобили. Водоотпорен внатре. Нема да ги размачкате рацете за време на чистењето. Силна вода-адсорпција со влакненца слободен. Без опасност од гребење за вашиот автомобил и брзо исушете. Може ефикасно да зграби и држи прашина, нема да испушта честички во воздухот. Безбедно на боја и други деликатни површини, како Што Се Автомобил, Камион, Мотоцикл, Брод, Дом или Р.в., итн. Големина на ракавици одговара на повеќето возрасни. Лесно носење и складирање во автомобил со зафатено мало место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата