.

.

Без граници издолжена маица за мажите со кратки ракави, 2 пакувања

Без граници издолжена маица за мажите со кратки ракави, 2 пакувања

DEN 565.44

Количината на стоката
Това е достапна

Одржувајќи го реално без издолжена маица на границите. Тоа е супер мека, подготвена за слој, или не и доаѓа во удобен, заштеда на пари два пакувања. Лесен начин да се занимаваат со основите. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; криви, издолжени полите за дополнително покритие. Машки 2-пакувања издолжени Т. -Секи од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата