.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ кафе Смешен збор кујна трпезарија сиво дрво текстура дизајн платно wallидна уметност од Стефани работник Марот Марот

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ кафе Смешен збор кујна трпезарија сиво дрво текстура дизајн платно wallидна уметност од Стефани работник Марот

DEN 785.28

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 13 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Стефани Работник Марот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата