.

.

Ануирхеих Плус Големина Фау Кожени Панталони За Жени Еластична Половината Секојдневна Кожа Заострени Панталони За Нозе со Џебови

Ануирхеих Плус Големина Фау Кожени Панталони За Жени Еластична Половината Секојдневна Кожа Заострени Панталони За Нозе со Џебови

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

【【Ви благодариме што ја избравте Онлајн Продавницата Ануирхеих】 1.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Тип На Ставка : Женски Панталони Сезона : Пролет, Лето, Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обичен Тип : Цврстина : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 КОМПЈУТЕР1. Може да има отстапување од 1-3 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Ве молиме изберете ја точната големина според табелата со големини.2. Можеби има мала разлика со она што го добивате.Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. 1.It изработен е од материјали, доволно издржливи за вашето копје. 2.Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убави. 3.Одлично За Секојдневно, Спорт сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Носете ги овие панталони за да го задржите и да го направите вашиот живот повеќе . 5. нови и.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата