.

.

Вионска Кенџи Женска Пети-Пост Платформа Клин Сандала

Вионска Кенџи Женска Пети-Пост Платформа Клин Сандала

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вионска Кенџи Женска Пети-Пост Платформа Клин Сандала. Тоа?сите во деталите. Овие сандали со прсти на платформата се победници подготвени за лето кои ставаат ремени со удобни плетенки во центарот на вниманието. 2 инчи висина на задната пета. Висина на платформата од 1,25 инчи. ВИОНСКИ ЧЕВЛИ : иновативната биомеханика НА УДОБНОСТА ВО ТРИ ЗОНИ обезбедува зголемена стабилност со чаша за длабока пета - супериорно амортизирање на предните нозе - и крајна потпора за лак среден ѓон. Овие суштински контактни точки ги прегрнуваат природните облини на вашата нога во сите наши секојдневни стилови на облекување и влечки. Искусете Ја Вионската разлика : мода во тренд - неспоредливо вклопување - и чувствувајте-голема благосостојба од земја нагоре. Вионски : Стил Што Го Сакате-Удобност Што Ја Посакувате. СЕКОЈДНЕВНА ПОДДРШКА : подијатар дизајнирано подножје кое обезбедува уникатна УДОБНОСТ ВО ТРИ ЗОНИ е вградено во секој Пар Вионски Сандали - влечки - активни чевли - и станови што промовира стабилност и природно усогласување од земја нагоре. Помагање за ублажување на плантарниот фасциитис - рамни стапала - високи лакови - буниони - поттикнувања на потпетици-и проблеми со болки во долниот дел на грбот. Висина на петицата од 2 инчи. Висина на платформата од 1,25 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата