.

.

Женска Поли-Памучна Маица Со Кратки Ракави

Женска Поли-Памучна Маица Со Кратки Ракави

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементин Женски Поли-Памучна Маица Со Кратки Ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата