.

.

Аусист Женски Блузи Обичен Пуловер За Печатење На Денот На Свети Патрик Врвови Со Кратки Ракави Маица Дозвола За Маица

Аусист Женски Блузи Обичен Пуловер За Печатење На Денот На Свети Патрик Врвови Со Кратки Ракави Маица Дозвола За Маица

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Полиестерфеатура : екипаж-врат, Долги ракави, печатење, женска лабава маица.Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со симпатична печатење.Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Информации за производот : Сезона : Пролет, Пад : Женски Повод : Дневно, Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 70см/27.56 " Ракав : 19см/7.48" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Должина : 71.5 см/28.15 "Ракав : 20см/7.87" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 73см/28.74 " Ракав : 21см/8.27" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Должина : 74.5 см/29.33 "Ракав : 22см/8.66" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Должина : 76см/29.92" Ракав : 23см/9.06 " Женски Блузи : Женски Ден Свети Патрик печатени Кратки ракави маица врвот бела XL.Квалитетен Материјал : овие женски врвови имаат меки ткаенини, удобни и воздушни за топло лето и влажни денови. Облечете Се За Себе : Се Прашувате како да ги изберете вградените врвови од туника за хеланки за жени? Не знаете како да одговарате на женските летни врвови? Облечете ја оваа летна облека за жени одозгора со појас, фармерки или чизми за да го одржите вашиот стил изложен од затворен до отворен простор. Прилика : Врвовите се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Женските врвови се одлични за носење на плажа, секојдневно,одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено,салон. Врвовите никогаш нема да станат старомодни бидејќи се едноставни и модерни. Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете вистинската големина. Симпатични Кошули За Жени, Обични Меки Врвови Од Туника Женски Девојки Симпатични Маици За Печатење Цртани Филмови За Женски Маици За Боја На Вратоврска Летни Кошули Со Кратки Ракави На Екипажот Лабава Блуза Основна Маица За Маици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата