.

.

Регент Фузија 72 Компјутерско Биро Во Јавор

Регент Фузија 72 Компјутерско Биро Во Јавор

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поттикнете ја комуникацијата и продуктивноста Со Системот За Клупа За Фузија - разноврсна тимска работна станица со отворен план. Секој систем вклучува две школки за биро поврзани со систем за управување со жица што ја извршува должината на клупите. Капакот со превртување обезбедува брз пристап до фиоката за управување со жица одоздола што ги одржува каблите чисти и од работната површина и од подовите за почиста канцеларија. Каблите можат да работат од управувањето со жицата до внатрешноста На уникатното управување Со Жицата На Фузијата Ц-Нозе. Опционалните разделувачи на приватност со матиран плексиглас ги одржуваат тимовите фокусирани без изолација. Овој 72-инчен Долг Систем За Клупа е конструиран од топлинска споена меламинска ламинатна работна површина со дебелина Од 1 инчи Со црна лента за рабови од Т-Мувла. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Издржлива и модерна рамка за Биро за Фузија на црн метал ја поддржува масата. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници. Фузија куќиштето е поддржано од 10-годишна гаранција на производителот.Карактеристики : Вклучува две школки за биро долги 72 инчи поврзани со систем за управување со жица што работи по должината на капакот на флип-горниот дел на работната маса обезбедува моментален пристап до фиоката за управување со жица одоздола што ги одржува каблите чисти и од работната површина и од подните кабли може да се движат од коритото за управување со жица до внатре во уникатното управување Со Жицата На Фузијата В-Ногаркат термички споен меламин ламинат десктоп е гребење, дамка и изгореници отпорен поддржан од 10-годишна гаранција на производителот спецификации : потребно е склопување : 80 мини тежина на производот : 169 изберете од достапните опции за ширина. Сите големини се СО димензии 58 D x 29 H во. Вентилирани метални нозе кријат жици и кабли. Издржлив ламинат врвот се спротивставува на дамки и гребнатини. Вашиот избор на достапни опции за завршна обработка. Заоблени агли и рабови на Т-бендот. Флип-врвот кабел за управување со одделот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата