.

.

Дидо 3д Печатени Теписи Бохо Ретро Дневна Соба Кат Теписи Не-Пропадна Затворен Отворен Килими

Дидо 3д Печатени Теписи Бохо Ретро Дневна Соба Кат Теписи Не-Пропадна Затворен Отворен Килими

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Куршум Точка : 1. Дизајн против лизгање : ќебето за капење може да се фиксира на место дури и во влажен под, издржливата подлога против лизгање нема да избледи и може да се фиксира неколку години.2. Материјал : долна неткаена ткаенина што капе пластика, сунѓер од среден слој, фланелен горен слој, композит од трислојна ткаенина, средниот сунѓер е дебел 1 см.3. Лесно за чистење и повторна употреба : Изработени од меки и перат материјали може да се мијат во машина за подобро одржување на нашите теписи, но се препорачува рачно миење, само ставете го тепихот во вода со малку детергент.4. Совршена декорација : Овој тепих е најдобрата декорација. Погоден за украсување на домот, тепих за бања во дневната соба, тепих во областа, расадник за индексирање бебиња.5. Широка примена : ова е неопходна декорација на домот, која може да се закачи на софата, подот, столот или само покрај креветот. Многу погоден за реквизити за фотографија. Тоа е исто така добар избор за подароци. Ова е многу убав крзнен тепих за детска спална соба, совршен за вашата соба за момчиња или девојчиња.Опис : Големина (приближно) : S : 40*60cm; M : 50*80cm; L : 40*120cm Weight (приближно) : S : 150g; M : 450g; L : 410gpackage Вклучени : 1 * Кат Тепих : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби малку поинаква од бојата на сликата.Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење. 1. Дизајн против лизгање : ќебето за капење може да се фиксира на место дури и во влажен под, издржливата подлога против лизгање нема да избледи и може да се фиксира неколку години. 2. Материјал : долна неткаена ткаенина што капе пластика, сунѓер од среден слој, фланелен горен слој, композит од трислојна ткаенина, средниот сунѓер е дебел 1 см. 3. Лесно за чистење и повторна употреба : Изработени од меки и перат материјали може да се мијат во машина за подобро одржување на нашите теписи, но се препорачува рачно миење, само ставете го тепихот во вода со малку детергент. 4. Совршена декорација : Овој тепих е најдобрата декорација. Погоден за украсување на домот, тепих за бања во дневната соба, тепих во областа, расадник за индексирање бебиња. 5. Широка примена : ова е неопходна декорација на домот, која може да се закачи на софата, подот, столот или само покрај креветот.? Многу погоден за реквизити за фотографија. Тоа е исто така добар избор за подароци. Ова е многу убав крзнен тепих за детска спална соба, совршен за вашата соба за момчиња или девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата