.

.

Кајануо Зимски Папучи За Детски Клиренс Внатрешни Памучни Влечки За Мали Деца Бебиња Бебиња Топли Чевли Момчиња Девојчиња Влечки Со Мек Ѓон

Кајануо Зимски Папучи За Детски Клиренс Внатрешни Памучни Влечки За Мали Деца Бебиња Бебиња Топли Чевли Момчиња Девојчиња Влечки

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детско Бебе Бебе Топли Чевли Момчиња Девојчиња Влечки Со Мек Ѓон опис изработен е Од материјали,меко чувство на рака, нема никаква штета за вашето бебе прекрасен и Шармантен дизајн на располагање,направете го вашето бебе поубав Пол : девојки/Момчиња чевли горниот материјал : стадо единствен материјал : Гумен Моден Елемент : Тип На Затворање На Цртани Филмови : Стил На Лизгање : Секојдневен,Моден,содржина на Партиски Пакет : 1 пар чевли за бебиња(не Вклучувајќи кутија за чевли) Забелешка : Должина На Влошка=Должина на Стапалото+0,8 См м,Значи Стандардна Ширина Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм Поради Рачно Мерење. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. ?●Удобност И Погодна За Кожата● : премиум детски чевли за куќи со мек памук и пријатна топла кадифена постава, обезбедувајќи ултра удобност и топлина. ?●Нелизгачки Ѓон Q : влечките за мали деца за девојчиња и момчиња имаат ГУМЕН ѓон TPR со зафатена шема за максимална удобност и стисок за да не ви паднат момчињата или девојчињата. ?●Влошка● : меката влошка и поставата завиткана со кадифе му нудат на детето удобност од 360 степени и топло вклопување. ?Пешачење Бесплатно : флексибилниот и издржлив ѓон нуди поголема поддршка од другите влечки за мали деца, што го олеснува учењето одење и може да се носи и надвор. ?●Најдобар Подарок За Деца : Одличен подарок за Роденден, Ноќта на Вештерките, Божиќ. Одлично за внатрешна и надворешна секојдневна употреба, како што се спални соби, дом, куќа, градинки, градина, паркови, трговски центри, кампување, патување, пешачење, активности за играње итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата