.

.

Колекција Калхун едно-лесен мини-приврзок

Колекција Калхун едно-лесен мини-приврзок

DEN 1733.76

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен тренд во домашниот декор е пренамена на антички делови во нов, функционален мебел и додатоци. Калхун разиграно го следи ова водство со аптекарски стил и има проѕирен стаклен дифузер што се држи на место со механичка брава од контејнер за зачини. Стаклената нијанса прикажува задебелен профил за да создаде површина во гроздобер стил за класичен рачно изработен изглед. Колекција Калхун едно-лесен мини-приврзок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата