.

.

Печатна Грешка Бае 14 20 Декоративна Перница

Печатна Грешка Бае 14 20 Декоративна Перница

DEN 2431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дали на вашата дневна соба и треба малку освежување? Перничињата за фрлање се брз и лесен начин да додадете малку прскање во боја, некоја интересна текстура или да ја направите таа софа, кревет или стол малку поудобна. За дополнителен визуелен интерес пробајте комбинација од нашите украсни перници за фрлање за да го направите секој кауч попривлечен! Нашите перници се изработени од висококвалитетни материјали со модерен дизајн за да одговараат на секоја возрасна група! Подарете ја вашата дневна соба или спална соба лифт за лице денес! Вклучува Капак И Вметнување. Покријте Ја Машината Што Може Да Се Пере. Пердув Исполнет. Перница инсерти се направени Во Канада со највисок квалитет на материјали. Перница фрли каучот перница шам плоштад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата