.

.

Крај На Земјиштето Женски Плус Големина 3 Брзо Сува Еластична Половината Одбор Шорцеви Пливаат Прикривање Шорцеви Со Гаќи

Крај На Земјиштето Женски Плус Големина 3 Брзо Сува Еластична Половината Одбор Шорцеви Пливаат Прикривање Шорцеви Со Гаќи

DEN 316.64

Количината на стоката
Това е достапна

Кога станува збор за летната забава, нема време за промени во костимите. Затоа Ќе ви се допадне Крајот На Овие Земји Жените 3 Инчен Брзо Сува Еластична Половината Скромни Одбор Шорцеви Пливаат Прикривање Шорцеви со Гаќи. Изработени од ТКАЕНИНА UPF 50 можете да ги носите за дополнителна заштита од сонце во долги денови на базен на плажа или езеро. Тие се исто така направени од брза суво водоотпорна ткаенина која е одлична за пливање кајак сурфање на вода скијање лопатка одбори и многу повеќе. Широката еластична лента за половината со висок струк обезбедува скромна покриеност напред и назад елиминирајќи ги самосвесните влечења. А практичните странични и појасни џебови ги држат сите најважни работи што ви се потребни за прошетка по патеката откако ќе завршите со прскање во брановите. Тоа е најдобрата покривка за костими за капење за различни активности. Редовни и плус големина опции на располагање. Машинско перење со лесни упатства за нега. Само исплакнете во ладна вода за да спречите распаѓање од потта од хлор и крема за сончање. Измешајте ги и усогласете ги овие долни костими за капење со вашиот омилен врв за пливање за контрола на стомакот или носете ги наместо шорцеви панталони или каприс кога знаете дека ќе се испотите! Ткаена ткаенина без прилепување со сеопфатно истегнување. Ткаенината обезбедува ЗАШТИТА од сонце UPF 50. Водоотпорната завршница им помага брзо да се исушат. Широк појас во растеглива ткаенина за пливање. Висок струк : седи веднаш под вашиот природен струк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата