.

.

Момци опуштени директно истражуваат карго, панталони

Момци опуштени директно истражуваат карго, панталони

DEN 272.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштениот карго Pant на Wrangler Boys, е дизајниран за отворено. Затворањето на половината за прилагодување и прицврстување на половината обезбедуваат удобно вклопување со часови на игра. Овој најлон, карго, исто така, има и ткаенина за брзо сушење и најразлични функционални џебови, вклучително и страничен џеб за патент, нудејќи многу простор за складирање. Секое момче ќе сака Wrangler да се опушти директно истражување на карго за забава и забава за време на викендот. Опуштено директно истражување на карго-пан-џебниот пант на Вранглер Бојс. Опуштено директно вклопување. Брза ткаенина за сушење. Прилагодете го дополнувањето на половината. Затворање на лента за прицврстување на половината. Предни џебови. Џебови за заварување. Страничен карго џеб со размавта. Страничен џеб за патент. Една година гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата