.

.

Petit Lem Girls Nightgown Siszes 4-14

Petit Lem Girls Nightgown Siszes 4-14

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бидејќи една девојка секогаш треба да има избор за тоа што да носи : овој сет со 2-парчиња еднорог ноќгаун доаѓа во 2 кул стилови и отпечатоци. Инспирирана од нашата loveубов кон сите нешта Еднорог, тоа е направено со квалитетно откачено полиестер за ултра пријатно искуство за спиење. Вклучува ноќно-инспириран од атлетски носач со тркач и високо-ниско полите. Другиот Nightgown има директно полите, кратки ракави и тркалезна јака. Пакувајте ги и за нејзината прва забава за дремка и таа ќе биде принцеза на топката. Nightgown : 100% полиестер; Nightgown : 100% полиестер; Трендовски печатење на еднорог; Практична еластична лента за половината за целосна удобност; Машинско миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата