.

.

Девојките на Рибок ги печатиле хеланките на Капри, големини 4-18

Девојките на Рибок ги печатиле хеланките на Капри, големини 4-18

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Хелегите за девојчиња од Рибок се направени да се движат! Стартувајте, скокајте, прескокнете и сè што е помеѓу. Овие хеланки на Капри се изработени со ткаенина за влага, која е специјално дизајнирана за да ја збричи влагата за удобно чувство. Легите го имаа тој потпис на логото на Делта Делта, повторен низ целиот, за да може совршено да го покаже својот спортски стил! Постојат дури и странични џебови изградени десно во хеланките. Направено од удобна мешавина од полиспан. Полиестер и спандекс материјал дизајниран да се движи со вас. Капри. Странични џебови. Повлечете го затворањето и лентата за половината. Брза сува ткаенина. Потпис на логото на Делта Ребок. 85% полиестер, 15% спандекс. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата