.

.

Начин да се слави костумот за ајкула за Ноќта на вештерките за кучиња, х-мали

Начин да се слави костумот за ајкула за Ноќта на вештерките за кучиња, х-мали

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Начин да го прославите костумот за ајкула за Ноќта на вештерките за кучиња, х-мали големи или мало, вашето куче ќе изгледа одлично облечено во оваа костум за кучиња за Ноќта на вештерките од ајкула, по пат за славење. Оваа детална костум за кучиња е комплетна со големи застрашувачки заби и сиво тело, и сигурно е да создадете незаборавна сцена. Мекиот и ајкула костум преку славење е падфектната облека за најкул забави за Ноќта на вештерките во градот, а да не зборуваме за трик-или-лекување со децата. Не ги заборавајте селфиите за миленичиња во оваа неверојатна облека за Ноќта на вештерките, тие ќе го направат вашето куче starвезда на социјалните мрежи на коските-афир! Овој костум е дизајниран со екстра-широка еластична лента со затворање на кука и јамка за куче-тостично вклопување! Едно парче дизајн има екстра-широка еластична лента со затворање на кука и јамка. Лесен пристап до поводник. Костимот е изработен од комбинација на меки ткаенини и е наредена . Дополнителни карактеристики вклучуваат внатрешен слој на пена за структурна поддршка, вилица поставена на заби и големи везени очи . Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво . За одлично вклопување за овој костум за кучиња за Ноќта на вештерките, измерете од основата на вратот на кучето до основата на опашката на кучето . XS : 10,5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудли. S : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Цус, Бостон Териерс. М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето Beagles, стандардни пудлици. Л : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери. XL : 24 во (60,9 см) одговара на повеќето англиски мастифи, Велики Данци. Начин да се слават костумите за кучиња за Ноќта на вештерките се ексклузивни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата