.

.

Аислор Менс Висок Врат Долг Ракав Термални Основни Кошули Тенок Фит Памук Маица Пуловер Врвови

Аислор Менс Висок Врат Долг Ракав Термални Основни Кошули Тенок Фит Памук Маица Пуловер Врвови

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетот Вклучува : 1x маица состојба : Ново без тагматеријал : Полиестер, Котонтаг Бр.Препорачана Големинауреди Ракав На Рамената Length Length SS33.9"/86cm14.6"/37cm22.4"/57cm23.6"/60cm MM35.4"/90cm15.4"/39cm23.6"/60cm24.0"/61cm LL37.0"/94 cm16.1"/41cm24.0"/61cm24.0"/61cm XLXL38.6"/98cm16.5"/42cm24.0"/61cm25.2"/64cm XXLXXL40.2"/102cm16.9"/43cm24.8"/63cm26.0"/66cm3 XL3 XL41.7"/106cm17.7"/45cm25.2"/64cm26.4"/67см Мажи Обична Маица Со Долг Ракав Со Висок Врат Тенок Фит Пуловер Долна Кошула Термална База Кошула. Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење, прави да се чувствувате добро. Цврста боја, висок врат, долг ракав, тенок фит основна маица за пуловер, костум за студено време. Оваа маица е совршена за комбинирање со јакна, кардиган, фармерки, шорцеви, секојдневни спортски панталони. Идеален за секојдневниот живот, датира, работа, патување, дома, Денот На Таткото, Денот На Благодарноста, Божиќ, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата