.

.

Девет.елегични жени со трепет на половината макси фустан

Девет.елегични жени со трепет на половината макси фустан

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Со макси фустани доаѓаат без напор леснотија и елеганција; Целосна должина, кој лебди малку над земјата е безуспешен кога станува збор за летен стил. Девет. Макси фустан е совршен избор за разноврсен, стилски боемски изглед - го носи на паркот, на плажа, на забава или дури и на концерт. Пар со сандали или чизми и наполнете го со тексас или кожна јакна за најкул изглед досега! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Должина : макси должина. Затворање : стил на пулвер. Ракави : без ракави со крцкање, прилагодливи ленти. Помлади : Ниту. Печати. ​​Maxенски суфицит макси фустан од девет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата