.

.

Дозвола Летни Фустани За Жени Долги А-Линија Ракав Симпатична V-Вратот Празник Печатени Фустан Црна 5XL

Дозвола Летни Фустани За Жени Долги А-Линија Ракав Симпатична V-Вратот Празник Печатени Фустан Црна 5XL

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Ткаенина Со Долг Фустан Со 3/4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. - Стил Должина На Ракавот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Стил На Вратот Со Долга Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 104см/40.94" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 46см/18.11" Должина : 130см/51.18" Големина : М САД : 6 БИСТА : 110см/43.31" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 47см/18.50" Должина : 131СМ/51.57" ГОЛЕМИНА : л Ус : 8 биста : 116см/45.67" рамо : 48см/18.90" ракав : 48см/18.90" должина : 132см/51.97" ГОЛЕМИНА : хл Сад : 10 Биста : 122см/48.03" рамо : 49см/19.29" ракав : 49см/19.29" Должина : 133cm/52.36" големина : 2xl сад : 12 Биста : 128cm/50.39" Рамо : 50cm/19.69" ракав : 50cm/19.69" Должина : 134 CM/52.76" големина : 3xl сад : 14 биста : 134cm/52.76" рамо : 51cm/20.08" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 135cm/53.15" големина : 4xl сад : 16 биста : 140cm/55.12" рамо : 52cm/20.47" ракав : 52cm/20.47" должина : 136cm/53.54" големина : 5xl сад : 18 биста : 146cm/57.48" рамо : 53см/20.87" РАКАВ : 53см/20.87" должина : 137см/53.94" Женски дами Лабава плус големина печати долг ракав v-вратот долг макси фустан. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-Полиестер. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата