.

.

Оалиро Макси Фустан Вечерни Фустани За Свадба Гостин Средновековна Носија Жени Со Долг Ракав Тркалезен Врат Колено-Високо Мрежесто Копче Гроздобер Фустан За Жени

Оалиро Макси Фустан Вечерни Фустани За Свадба Гостин Средновековна Носија Жени Со Долг Ракав Тркалезен Врат Колено-Високо Мрежесто

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте во продавницата Оалиро, можете да изберете кој било костим што го сакате од нашата продавница. на пример, маскарада костим фустани, Готски фустани, steampunk мини фустани, средновековни носии, ренесансни фустани, Ноќта На Вештерките Викторијански фустани, коктел фустани, панк хипи фустани, топката наметки, чипка вештерка фустани, качулка кејп костими, косплеј костими, принцеза фустани и многу повеќе. . Забелешки : . За Големината : . Бидејќи нашите големини Се Азиски големини, тие работат мали, затоа ви препорачуваме да нарачате повеќе од 1 големина поголема. Ве молиме погледнете ја големината на сликите што ги дадовме. За бојата : . Поради разликата на светлината и мониторот, бојата на сликата на продавачот и реалноста ќе бидат малку поинакви. Ве молиме погледнете ја вистинската работа!. Ве молиме потврдете ги овие информации пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Увезени. Средновековна носија. Машинско Перење Или Миење Раце Само. Колку повеќе купувате, толку е поголем попустот!. ●Мек Материјал● Изработен Од полиестерска кожа-пријателска мека, висококвалитетна ткаенина, прави да изгледате прекрасно. Според повратните информации од клиентите, големината е малку мала, ако сакате посоодветна големина, за да можете да изберете една големина поголема од вообичаената големина. ①Модерен и Разноврсен Женска Носија На Ренесансата Со вашиот омилен резервоар во готски/панк стил, или слободно носете ја со разни стилови на модни додатоци. Ве молиме замислете ја радоста што ќе ја почувствувате кога ќе ги носите нашите гроздобер и елегантни фустани на Ренесансниот Саем, кога вашите пријатели ќе се соберат околу вас и ќе продолжат да фалат колку сте убави. ●Прилика} овој костим за ноќта на Вештерките косплеј фустан за забави е совршен за фестивали на стемпанк, Ноќта на Вештерките, театарски претстави, готски тематски забави, гала, коктел забави, свадбени забави и многу повеќе. Ние сме нов продавач, но нашите услуги и производи се најдобри! секое прашање за костимите ве молиме слободно контактирајте не, ќе ви се вратиме во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата