.

.

За Жени Печатење Без Ракави V Вратот Макси Лабава Бохо Плажа Долго Сонце Со Џебови Фустан

За Жени Печатење Без Ракави V Вратот Макси Лабава Бохо Плажа Долго Сонце Со Џебови Фустан

DEN 335.68

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 90cm/35.43" Должина : 138cm/54.33" Големина : M Биста : 95cm/37.40" Должина : 139cm/54.72" Големина : L Биста : 100cm/39.37" Должина : 140cm/55.12" Големина : XL Биста : 105cm/41.34" Должина : 141cm/55.51" големина : Xxl биста : 110cm/43.31" должина : 142cm/55.91" Големина : xxxl биста : 115cm/45.28" должина : 143cm/56.30" големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" должина : 144cm/56.69" големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" должина : 145см/57.09" корисно за пролет,лето,aut,улична Облека и Секојдневно Носење,исто така може да носи дома или излегување, дневно /Канцеларија/датира/ноќен клуб/ Ноќница / Работа, Бизнис,танц,забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата