.

.

Женски Фустани Клиренс Печатени Едно Рамо А-Линија Макси Моден Ракав Летен Фустан Црн Л

Женски Фустани Клиренс Печатени Едно Рамо А-Линија Макси Моден Ракав Летен Фустан Црн Л

DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа макси Фустан ткаенина Со 3/4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со едно Рамо трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. - Стил Должина На Ракавот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Макси-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан Со Едно Рамо : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Дами Фустан Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 144см/56.69" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 145см/57.09" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 146см/57.48" Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 147см/57.87" Големина : Xxl Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 должина : 148cm/58.27" женски летни Фустани. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата