.

.

Градиент Виножито Графички Кошули Блузи Обична Хавајска Кошула На Плажа За Лето

Градиент Виножито Графички Кошули Блузи Обична Хавајска Кошула На Плажа За Лето

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики На Производот : . . Висококвалитетна Ткаенина - - - машките кошули со копчиња со кратки ракави изработени од лесна и мека полиестерска ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. . Стилски Дизајн - - - машките Хавајски Кошули дизајнирани со стил на печатење, кошулата со копчиња надолу има раширена јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб од градите што е погоден за држење мали предмети, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. . Најдобар Подарок - - - мажите хавајски кошули на плажа отпечатоци, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. . Повод - - - машките секојдневни кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut моден уличен стил, запознавање, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. . Топли Совети - - - измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, конвенционално хемиско чистење. Машината и рачното перење се достапни за машките цветни хавајски кошули. . . Спецификација На Производот : . . Име На Производот : Кошула Со Кратки Ракави. . Материјал : Полиестер. . Големина : 110/120/130/140/150/160/170 XS/XSS/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL. Соодветни Луѓе : Возрасни, Мажи. . . Пакетот вклучува : . . 1 х Краток Ракав Кошула. Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо. Едноставно и Класично : Кратки ракави, раширена јака, еден џеб на градите, стил на одморалиште, печатени кошули, кошули со копчиња, кошули алоха, фанки кошули и летни врвови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата