.

.

Комплет за пижами за жени, Маица Со Кратки Ракави Со Шорцеви За Спиење Плетена Дневна Облека

Комплет за пижами за жени, Маица Со Кратки Ракави Со Шорцеви За Спиење Плетена Дневна Облека

DEN 284.96

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Пижами Во Собата, Краток Ракав Маица со Шорцеви Спиење Облека Плете Салон Во Собата Повик Облека. Женскиот комплет за пижами е комбинација од удобен и убав изглед, ви помага да се чувствувате порелаксирано кога сте дома. Големина Шема. Големина (см). S t Tops Должина : t46tt Bust : t122tпресврт : t66tt Hip : t91t Tshors Должина : t66. М t Tops Должина : t47tt Bust : t126tпресврт : t70tt Hip : t95t Tshors Должина : t70. L Ttops Должина : t48, 5tt Bust : t132tпресврт : t74tt Hip : t99t Tshors Должина : t74. XL Ttops Должина : t50tt Bust : t138tпресврт : t80tt Hip : t105t Tshors Должина : t80. Tttttt TTT T T T. Големина(инч). S t Tops Должина : t18. 11 t Bust : t48. 03 пресврт : t25. 98 t Hip : t35. 83 Tshors Должина : t25. 98 . М t Tops Должина : t18,50 t Bust : t49, 61 пресврт : t27, 56 t Hip : t37, 40 Tshors Должина : t27, 56 . L t Tops Должина : t19. 09 t Bust : t51. 97 пресврт : t29. 13 t Hip : t38. 98 Tshors Должина : t29. 13 . XL Ttops Должина : t19. 69 t Bust : t54. 33 пресврт : t31. 50 t Hip : t41. 34 Tshors Должина : t31. 50 . Спецификација. Боја : роза црвена, портокалова, црна, сина, розова, кајсија, зелена, темно зелена. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Големина : С, М, Л, ХЛ. Ракав : краток ракав. Јака : вратот на екипажот. Модел : цврст. Пол : жени. Содржина На Пакетот. 1пц х Маица. 1 пар шорцеви. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : комплетот женски пижами е изработен од премиум 95% полиестер, 5% спандекс, мазен на допир, многу мек и удобен за носење. Карактеристики : Маичката има краток ракав, вратот на екипажот, доаѓа со пар соодветни шорцеви кои имаат 2 џебови, едноставни и модерни комплети за плетени салони во еднобојна боја за жени. Прилика : оваа плетена облека од 2 парчиња за жени е совршена за денови кога сакате само да се опуштите дома. Се лизга во овие и веднаш падне во состојба на крајна релаксација. Одлично за денови поминати дома, за спиење ноќе. Убав Подарок : салонот е совршен подарок за вашата мајка, сопруга, девојка или женски пријатели како дневна облека, облека за спиење, секојдневна облека. Пакет : 1 Парче Маица и 1 пар шорцеви. Погоден за повеќето жени носат, редовно се вклопуваат штрајкови совршена рамнотежа помеѓу сит и лабава, ви даде добар сон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата