.

.

Машка Хавајска Кошула И Краток Комплет Популарно 3д Дигитално Печатење 2 Парчиња Облека За Плажа

Машка Хавајска Кошула И Краток Комплет Популарно 3д Дигитално Печатење 2 Парчиња Облека За Плажа

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ги носите одделно, хавајската кошула за да одговара на различни фармерки или шорцеви, стеблата за пливање би можеле да ја користат за пливање, тие се одлични за секојдневно секојдневно. Дизајн : Тродимензионално сечење, опуштено вклопување. СТИЛ : Секојдневен . Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, 5 XL,6 XL. Прилики : Совршен За одмор, крстарење, плажа сонце. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА ●Полиестер. Хавајски кошула со кратки ракави поставена лесна, мека и дише, ви дава најудобно искуство при носење во сите сезони, особено во топлите денови. ●СЕКОЈДНЕВНО ВКЛОПУВАЊЕ●машка хавајска Кошула лабаво вклопување, краток ракав, раширена јака; еластична врвка за влечење на половината. Едноставно и класично совпаѓање на кошули и костуми за шорцеви, ви заштедуваат време да изберете да одговарате. ●СТИЛ на ПЛАЖА оваа секојдневна летна алоха хавајска кошула на плажа и кратки карактеристики со тропски принт, насекаде печатење што ви носи остар изглед, живописните отпечатоци додаваат тропска привлечност кон оваа хавајска кошула, привлекуваат погледи на луѓето. ①ПРИЛИКИ сетот алоха хавајски кошули е совршен за тропска Хавајска Тема, камп, луау, круз, сан бич, роденденска забава, одмор, bенска забава, крстарење, камп или секојдневно секојдневно носење. `+ТОПЛИ СОВЕТИ кошулите и шорцевите се продаваат заедно.Ве молиме проверете ја сликата на производот за детали за големината. Машинско перење, рачно перење предложено и ниско железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата