.

.

Уникатни Поволни Цени Женски Шифон Кардиган Ракав Исечена Вратоврска Пред Болеро Кревање Раменици

Уникатни Поволни Цени Женски Шифон Кардиган Ракав Исечена Вратоврска Пред Болеро Кревање Раменици

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран со шармантни три четвртини ракави и машна вратоврска напред, додадете во женската силуета, покажете елеганција и слободно време. Дизајн на деколте Користи дизајн На деколте Од кардиган, изменете ја линијата на вратот, истакнете ја клучната коска и направете ја брза и лесна за носење. Чиста Боја Лесно се совпаѓа, може да се совпадне со блузи за резервоари, фустани без ракави, фустани со низок крој и шорцеви за да се создаде секојдневен и елегантен стил. Големина на Телото на Моделот : Висина : 6'1", Градите : 38 2/8 инчи, Половината : 30 6/8 инчи, Колкот : 42 1/8 инчи, Тежина : 175 фунти, моделот носи во големина С. Женски Шифон Кардиган 3/4 Ракав Исечена Вратоврска Пред Болеро Кревање Раменици 100% Полиестер. Увезени. 3/4 Ракав. Отворен Фронт. Врзи Напред. Цврста Боја. Исечена Должина. Шифон Ткаенина. Болеро Кревање Раменици. Машинско Перење Ладно Внатре Кон Надвор. Мерење (во инчи)Меѓународна Големина - Ширина На РаменатаОбем На Градите- - Должина На Ракавот - - - - - Вкупни Должини13-17 3⁄416 1⁄818 1⁄814 3⁄818 1⁄216 1⁄418 1⁄2М-14 3⁄419 1⁄416 1⁄218 7⁄8Л15 1⁄220 7⁄816 7⁄819 3⁄4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата