.

.

Соборување Рекорди И Срца Смешна Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови 2X

Соборување Рекорди И Срца Смешна Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови 2X

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе се согласите ова е трендовски класичен одговара маица за жени. Носете го ова секој пат кога сакате да кажете дека сте спортски фанатик. Ќе сакате да го носите ова секој ден! Големина 2х Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 25,25 "х 28,5". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата