.

.

Маица за изведба на кратки ракави во Авиа

Маица за изведба на кратки ракави во Авиа

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа омилена маица за изведба на тренингот што мора да го има од Авиа е направена за секојдневни активности. Неговата лесна и ткаенина што може да дише ви помага да останете суви и удобни да се дружите со пријателите до вежбање во теретана. Стил со вашите омилени хеланки, џогери или фармерки за ладен, обичен изглед. Материјал : 40% полиестер/36% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Повлечете стајлинг со широка еластична лента за половината. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : дишење; Меша од јарем; заоблен хемлин. Маица за изведба на Авиа за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата