.

.

Дизни замрзнат ексклузивен фустан на Елса и Ана Туту

Дизни замрзнат ексклузивен фустан на Елса и Ана Туту

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот замрзнат 2 фанатик ќе го сака овој фустан на Ана и Елса! Графичкото и супер слаткото графичко и супер симпатично графичко здолниште на Ана и Елса го прават овој фустан толку забавен изглед. Овој симпатичен фустан со краток ракав е толку удобен и лесен за вашата ќерка да се фрли! Само нека ги одбере своите омилени чевли и таа ќе биде подготвена да се справи со нејзината омилена замрзната 2 опрема! Замрзнат2. Елса. Ана. Облечи. Tulle. Графички фустан. Сјај. Мрежа. Металик. Фустан : Поли/спандекс Понте, 100% полиестерска мрежа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата