.

.

Маица за девојчиња за девојчиња Денот на Денот на Свети Патрик, хеланки и здолниште од туту, сет на облека

Маица за девојчиња за девојчиња Денот на Денот на Свети Патрик, хеланки и здолниште од туту, сет на облека

DEN 255.52

Количината на стоката
Това е достапна

Среќен ден на Свети Патрик! Овие симпатични комплети на облека на Денот на Свети Патрик ќе додадат искра и сјај на нејзиниот одмор! Секој сет вклучува специјална графичка маица на Свети Пат, печатени хеланки и разигран туту. Измешајте ги и одговараат на 3 -те парчиња за симпатична комбинација што таа ќе ја сака! Достапно во големини 12м до 5Т. Исклучиво на и. Graphic Graphic Todight 3 PC Graphic Tee, Legging, & Tutu симпатична графика и детали за Денот на Денот на Свети Патрик. Среќна графичка маица Lepricorn, Shamrock Tulle Tutu и печатено нозе. Достапно во големини 12м до 5Т. Графички мета : памук 60%, полиестерски дрес 40%. Печатено нозе : Памук 56% полиестер 38% спандекс 6%. Туту : Полиестер 100% .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата