.

.

Glade зелено јаболко APC DIL 30oz

Glade зелено јаболко APC DIL 30oz

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Краток опис не е достапен мулти -површински чистач, зелено јаболко. Семејна компанија на работа за подобар свет. Ново. Чистење. Мирис. Семејна компанија од 1886 година. - Фиск nsонсон. Глајд ги фати најдобрите мириси, ги донесе во вашиот дом, оставајќи го чисто и мириса добро. Идеално за подови, плочки, мијалници, ормани и секоја површина од вашиот дом. Прашање? Коментари јавете се на 800-558-5252 или напишете Хелен nsонсон. Посетете не на. Направено во Аргентина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата