.

.

Пред-Сопственост Медвел Женска Големина 27в Фармерки

Пред-Сопственост Медвел Женска Големина 27в Фармерки

DEN 559.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 27В. Дечко, дечко. Дечко. Темно Миење. Висок Пораст. Цврсто. 26.0" Инсем, 11.0 "Пораст, 37.5" Половината. 2% Спандекс, 98% Памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата