.

.

75иб Кд Клучен Катанец, Различни, 1-1 4 В

75иб Кд Клучен Катанец, Различни, 1-1 4 В

DEN 1112.00

Количината на стоката
Това е достапна

Катанец, Окови Диа. 3/16 инчи, Висина На Окови 21/32 инчи, Ширина на Окови 5/8 инчи, Материјал За Окови Од Нерѓосувачки Челик, Висина На Телото 1 1/4 инчи, Ширина на Телото 1 3/16 инчи, Дебелина на Телото 17/32 инчи, Месинг За Тело, Број На Браници 0, Број На Иглички 8 Пински, Различен Тип На Клуч, Потребна Е Регистрација На Контролниот Клуч Не, Боја На Телото Четкано Сребро, Бисерна Завршница, заменливо Јадро Не, правоаголна форма на телото на катанецот, рекејабилен Тип На ставка да : Катанец. Бренд : ЗЛОУПОТРЕБА. Производителот Дел Број : 75ИБ/30 КД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата