.

.

Академски опрема навива за возрасни уникатни училишни чевли

Академски опрема навива за возрасни уникатни училишни чевли

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Академски опрема навива за возрасни Унисекс училишни чевли. Овие елегантни чевли имаат стилски дизајн, затворање на чипка и горниот дел од кожа. Мека кожна постава и перниче со нозе за удобност. Академски опрема навива за возрасни Унисекс училишни чевли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата