.

.

Куче Хелиос Екстремни Перформанси На Мека Школка Руно Куче Палто-Големо Црвено

Куче Хелиос Екстремни Перформанси На Мека Школка Руно Куче Палто-Големо Црвено

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кучето Хелиос Екстремни Перформанси На Мека Школка Руно Куче Палто е удобно и изолирано преку телото. Овој Капут е надворешно обложен со водоотпорна мека обвивка налик на четка и обратно Со Поларно Руно и понатаму Внатрешно Слоевит Со Исклучиво Развиена Технологија За Изолација На Задната Ајкула-тенок внатрешен слој кој е лесен, Топол, Отпорен На Снег и Непропустлив завршува за целосен систем за затоплување. Се одликува Со Пораст На Вратот што се протега на делови од лицето покривајќи многу основни екстремитети со Двојни Прилагодливи Жици на Вилицата и прилагодливи во 4 различни области. Карактеристики еластична мрежа низ должината на јакната што дополнително го запечатува студот со Рефлектирачки Цевки и Печатење за дополнителна ноќна видливост. Достапно во Повеќе Бои и Големини. Водич за општа Големина : од задниот дел на вратот до опашката ("Во" Инчи) 8" : ЕКСТРА МАЛИ 10-12" : МАЛИ 14-16" : СРЕДНИ 18-20" : ГОЛЕМИ 22-24" : ЕКСТРА ГОЛЕМИ. Спецификации За Големина : (Во Инчи). ХС : 8.3" Должина, 17.7" Обем На Градите, 12.2" Обем На Вратот СМ : 11.8" Должина, 21.7" Обем На Градите, 13.7" Обем На Вратот МД : 15" Должина, 24.4" Обем На Градите, 15.8" Обем НА Вратот LG : 18.9" Должина, 29.9" Обем На Градите, 16.9" Обем На Вратот XL : 22.8" Должина, 34.7" Обем На Градите, 18.9" Обем НА Вратот КУЧЕ ХЕЛИОС jkhl13rdlg Екстремни Перформанси На Мека Обвивка Руно Куче Палто - Црвено - Големо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата