.

.

Лидијаунистар Време И Тру Aut Жени Врвови Со Долги Ракави Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Печатење Дуксер Со Кружен Врат Пуловер Лабави Врвови Од Туника Смешни Ко

Лидијаунистар Време И Тру Aut Жени Врвови Со Долги Ракави Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Печатење Дуксер Со Кружен Врат

DEN 414.56

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника Врвовикарактеристики : модни женски врвови.Дизајнот со кружен врат ве прави привлечни. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви,, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Постојат модерни долго sleeves.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : четири сезони : вистинска големина ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врвна големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 73см/28.74" Рамо до ракав : 72см/28.35 "Вратот : 61см/24.02" Aut Жени Долги Ракави Врвови Жени Долги Ракави Обични Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника Блузи Смешни Партија Блуза Кошули. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Earance Жени Долг Ракав Врвови Дозвола. Смешни Партиски Блуза Кошули.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата