.

.

Женски Обичен Моден Еднобоен Лабав Врв В Маица За Вратот Краток Ракав Врвни Жени

Женски Обичен Моден Еднобоен Лабав Врв В Маица За Вратот Краток Ракав Врвни Жени

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 95cm/37.40" ракав : 16cm/6.30" Должина : 69cm/27.17" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 105cm/41.34" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 113cm/44.49" ракав : 16cm/6.30" Должина : 72cm/28.35" големина : xxl Биста : 121cm/47.64" ракав : 16cm/6.30" Должина : 73cm/28.74" женски Обичен Моден Еднобоен лабав врв v вратот feifei ракав Маица со кратки ракави врвни женикарактеристики : Материјал : Памук, полиестер. Лесна текстура, дише и мека, лесна и удобна за носење. Овој врв е изработен од лесна и мека ткаенина, многу удобенизајнот : оваа симпатична дама маици е симпатична. Задолжително за вашето следно лето!Прилика : Спарете ја оваа кошула со хеланки или фармерки за секојдневно, излегување, забави, работа и секојдневно носењекарактеристика : в-врат, Женски Елек.Ткаенина : Многу мека, удобна, еластична, лесна и одговара на вашата кожа. Женски Обичен Моден Еднобоен Лабав Врв Против Вратот Маица Со Кратки Ракави Врвни Жени. € Карактеристики : Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, туника Со Тркалезен врат, кошули Со Кратки ракави, маичка со раб, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот, материјалите се меки и еластични, не се наредени, совршено е за лето и fall. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. ● Соодветна Пригода● : Дома, Секојдневен, Празник, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Шопинг Стил. И ние ќе ги ажурираме новите бои достапни за вашиот избор. 1, поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме! 2, ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата