.

.

Женски Ракав Врвни Маици V Вратоврска Боја Печатење Удобно Излегување Блузи За Жени Дневна Облека Дневна Маица Блуза

Женски Ракав Врвни Маици V Вратоврска Боја Печатење Удобно Излегување Блузи За Жени Дневна Облека Дневна Маица Блуза

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Рамо : 39.8 см/15.67" Ракав : 42см/16.54 "Должина : 67см/26.38". Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 43см/16.93 "Должина : 69см/27.17". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 42.2 см/16.61" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 71см/27.95". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см/44.49 "Рамо : 43.4 см/17.09" Ракав : 45см/17.72 "Должина : 73см/28.74". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 45.1 см/17.76" Ракав : 46см/18.11 "Должина : 75см/29.53" Материјал : Материјал : 95% Полиестер+5% Спандекс.Лесна и дише ткаенина, мека и удобна за носење. Модните блузи За Жени за 2023 година се направени со висококвалитетна ткаенина : полиестер и спандекс, дише, лесен, мек и удобен. Карактеристики : опуштено Вклопување дизајнот На Летни Врвови може добро да го покрие вашиот стомак и да направи да изгледате потенок, одличен за фотографирање. совршен за секоја сезона. Повод : Блузи за жени совршени за секојдневна, канцелариска работа, патување, училиште, плажа, секојдневно носење и излегување од облека. Лесно се совпаѓа со хеланки или шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот. Карактеристики : Летни Врвови за жени со поинт, дизајн на вратот/вратот на екипажот, еднобоен/цветен принт, лабаво вклопување, плисирана маица, редовна должина, секојдневен стил на облекување, одлични летни секојдневни врвови за женска гардероба. Забелешка : Рачно / машинско перење нежно со ладна вода, закачете се да се исуши или обложете суво, без железо, измијте со облека во светла боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата