.

.

Бинмер Женски Фустан Плус Големина Секојдневен Фустан Еднобојна V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен Макси Долг Фустан Дневен Фустан За Одмор

Бинмер Женски Фустан Плус Големина Секојдневен Фустан Еднобојна V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен Макси Долг

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Женски плус. Големина Шема. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Рамо : 66cm/25.98 "Биста : 101cm/39.76" Половината : 119cm/46.85 "Должина Ракав : 55cm/21.65 "Должина : 126cm/49.61" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 67см/26.38" Биста : 106см/41.73 "Половината : 124см/48.82" Должина На Ракавот : 55см/21.65 "Должина : 128см/50.39" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Рамо : 68см/26.77 "Биста : 111см/43.70" Половината : 129см/50.79 "Должина На Ракавот : 55см/21.65 "Должина : 130см/51.18" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Рамо : 70см/27.56 "Биста : 116см/45.67" Половината : 134см/52.76 "Должина На Ракавот : 56см/22.05 "Должина : 132см/51.97" . Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Рамо : 71cm/27.95 "Биста : 121cm/47.64" Половината : 139cm/54.72 "Должина Ракав : 56cm/22.05 "Должина : 134cm/52.76" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Рамо : 72cm/28.35 "Биста : 126cm/49.61" Половината : 144cm/56.69 "Должина Ракав : 56cm/22.05 "Должина : 136cm/53.54" . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Рамо : 74cm/29.13 "Биста : 131cm/51.57" Половината : 149cm/58.66 "Должина Ракав : 56cm/22.05 "Должина : 138cm/54.33" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Рамо : 75cm/29.53 "Биста : 136cm/53.54" Половината : 154cm/60.63 "Должина На Ракавот : 57cm/22.44 "Должина : 140cm/55.12" Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина. Со истегнување и мекост, тој е лесен и дише, што го прави одличен додаток во гардеробата на секоја жена, но доволно тежок за да не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе се заглави. Карактеристики : растеглив, секојдневен стил, без ракави, тркалезен врат, необложен, фустан на плажа, погоден за лето иumn. Дизајн : Носете софистицирана шминка и убаво направете ја косата на забави со пријателите, забави за дипломирање и прошетки на плажа. Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и тренери. Прилики : плажа, секојдневна, забава, шопинг, работа, на отворено, семејство, свадба, болва. Постојат различни бои и големини на мелодии за да изберете од. Додадете во вашата листа на желби. Услуга : Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме веднаш и ќе се потрудиме да ви служиме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата