.

.

Џуди Дами Тенк Фустани Еднобојна Лабава Фит Туника Сарафан Партија Без Ракави Долг Макси Фустан Екипажот Вратот Плажа Сина XL

Џуди Дами Тенк Фустани Еднобојна Лабава Фит Туника Сарафан Партија Без Ракави Долг Макси Фустан Екипажот Вратот Плажа Сина XL

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Резервоар Без Ракави, Секојдневни Фустани Со Туника, Летни Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Без Грб, Плисирана Боја : Каки, Зелена, Портокалова, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте Должина На Вратот На екипажот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : врат На Екипажот, без ракави, без грб, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Фустан Со Туника, Секојдневен Лабав Фустан Со Резервоар, Сарафан За Одмор На Плажа, Едноставен и Модерен Долг Макси Фустан. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Летен сарафан без грб, секојдневен фустан на плажа без ракави, боемски фустани со резервоари. Нема сомнение дека летните месеци бараат шарена, светла гардероба. Прилика-дизајнот На Природата го прави овој фустан одличен избор за секојдневно носење, средба со пријателите, активности на отворено, излегување, улично носење, запознавање, дома, работа итн. Натпревар - можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит од наметка, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата