.

.

Трем & Ден Коснер Микрофибер Кадифе Фрли Перница Покрива Бургундија Црвена 22 22

Трем & Ден Коснер Микрофибер Кадифе Фрли Перница Покрива Бургундија Црвена 22 22

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете мека текстура и удобност во вашиот простор за живеење или спална соба со овие навлаки За Перници Коснер Од Тремот И Дувлото. Изработени од кадифен полиестер, мазните капаци имаат скриено затворање на патент за да можете лесно да ги спарите со вашите омилени влошки. Изберете од седум големини и 35 уникатни бои за совршено надополнување на вашиот современ декор.Карактеристики : Изработени од Полиестер Модерна, кадифена текстура Во современ стил Достапна во 35 бои Скриена Машина за затворање Патент измијте во ладна вода, исушете се на ниско Ниво Вклучува 2 капаци Достапни Во 7 Опции за големина : 12 инчи широк x 20 инчи долг 16 инчи широк x 16 инчи широк x 18 инчи долг 20 инчи широк x 20 инчи широк x 22 инчи долг 24 инчи широк x 24 инчи долг 26 инчи широк х 26 инчи долг изработен од полиестер. Модерен, современ стил. Кадифена текстура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата