.

.

Прстен на девојче од перидот Стерлинг сребрен родиум

Прстен на девојче од перидот Стерлинг сребрен родиум

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична и уникатна, ова е прстен од сребрена девојка. Се одликува со убав облик на родиум. Овој прстен од 2,25 мм вклучува девојче Силуета шарм со прекрасен, 0,05 CTTW Peridot Gemstone. Достапно во целосна големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Тркалезна тежина : 0,05 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Поставување : ПРОНГЈУРСКИ ПРЕДМЕТИ пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Стерлинг сребро0.05 КТ. T.G.W.Stackable Expressions Brandawable во повеќе димензии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата