.

.

Кертриџ Со Мастило, Магента

Кертриџ Со Мастило, Магента

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Зависат Од Оригиналните Касети СО Мастило HP 935 дизајнирани специјално за вашиот печатач ЗА HP. Преглед Компатибилност : Hp Office Jet 6812, 6815; Hp Office Jet Pro 6230, 6830, 6830c, 6835. Што Има Во Кутијата : Кертриџ Со Мастило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата