.

.

Едноставно Дејзи 26 26 модерна монограм декоративна перница за фрлање, правлива роза

Едноставно Дејзи 26 26 модерна монограм декоративна перница за фрлање, правлива роза

DEN 823.84

Количината на стоката
Това е достапна

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 26 " x 26 "Дасти роза модерна перница за акцент на монограм од нашата колекција Монограм. Оваа перница е совршен додаток во која било спална соба, дневна соба, просторија за седење или кој било друг простор во вашиот дом На тоа му треба допир на стилска удобност! Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата