.

.

Графичка кошула и пијалок за мажи за Ноќта на вештерките може да полади сет за подароци, 3-пакет, големини S-3XL

Графичка кошула и пијалок за мажи за Ноќта на вештерките може да полади сет за подароци, 3-пакет, големини S-3XL

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Ноќта на вештерките, нема каде да се скрие… од плашлив сет на ладење, барем! Прославете ја омилената сезона на сите со оваа машка графичка маица за Ноќта на вештерките и ладилниците за пијалоци поставени од пат за да слават. Одликувајќи се со празнични дизајни со теми за Ноќта на вештерките, кои ќе сакате да ги славите, оваа мета со кратки ракави е поврзана со две ладилници за крајниот пакет за да ја преживеете ноќта во забавен стил. Изработена во мека плетена, памучна мешавина од ткаенина, оваа маичка е совршена за целодневна удобност и има графички принт. Совршено за вас или за еден пријател, лесно спарете го овој мета за Ноќта на вештерките со фармерки, панталони или шорцеви за секојдневно носење и разноврсен стил. Вклучени во сетот се две изолирани ладилници за конзерви за да ги одржувате пијалоците ладно ладно. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 ладилници за пиење. Големина : моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; графички принт од предната страна; мека плетена ткаенина; ладилници за пијалоци се карактеризираат со Ноќта на вештерките- инспирирани отпечатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата