.

.

Женска Нано-Т-Маица За Вратот На Ханес

Женска Нано-Т-Маица За Вратот На Ханес

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женската Маичка Со Кратки Ракави V-Вратот на Ханес нуди удобна главна гардероба која е дизајнирана да ласка за секој тип на тело. Направен е со лесна, мека памучна мешавина која покажува живописна боја и може да се спои со речиси секое дно. Оваа лесна Маица Со В-Врат е претходно намалена, така што нејзиното вклопување ќе остане верно на обликот. Има контурна силуета која обезбедува идеално, женско вклопување и има издолжена линија на полите што паѓа под линијата на половината за ефект на слабеење. Оваа женска маица со кратки ракави има ракав со двојна игла и долниот раб за да обезбеди долготрајно издржливо перење после миење. Се одликува со растеглива удобност која работи добро за лежење, работа или вежбање. Женската Маица Со Кратки Ракави V-Вратот на Ханес наскоро ќе биде од суштинско значење за секојдневно носење. Толку лесен и мек, ќе се заљубите во Овој V-Врат во нано-секунда. Ултра лесен 100% памучен дрес со прстен се чувствува фантастично покрај вашата кожа и убаво завеси (Лесен Челик е памук/полиестер). Елегантен, контуриран, вклопен со странични шевови што ја ласкаат вашата силуета. Пред-намален за одлично перење после миење. Двојна игла зашиени ракави и долни рабови за подолг живот. Контурно и странично споено за женско вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата