.

.

Ѕвезди И Пруги Женски Врвови Женски Врвови Модни Женски Тркалезен Врат Отпечатена Лабава Секојдневна Маица Со Кратки Ракави Греј ХХЛ

Ѕвезди И Пруги Женски Врвови Женски Врвови Модни Женски Тркалезен Врат Отпечатена Лабава Секојдневна Маица Со Кратки Ракави

DEN 243.04

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Летен Ден На Независноста Шема Блуза Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Удобни Врвови Од Маици Опишуваат Карактеристики : памучни врвови од хемптанк за жени,блузи со тркалезен врат,летна секојдневна блуза.Меката и течна ткаенина ве прави свиленкаста мазна и пријателска за кожата цел ден.Лесна Нега : овие врвови за жени ќе ве одржуваат ладни цело лето.Женските блузи лесно се мијат, се сушат и спуштаат.Натпревар : овој резервоар за блуза е погоден за луѓе од било кој тип на тело и било кој profession.It може да оди одлично со деловна облека како што се здолниште за гушкање колкови,панталони со широки нозе,панталони од костум и високи потпетици.Исто така префект одговара со фармерки,хеланки,шорцеви, капи.Можете дури и да додадете ремени или панделки за вашиот сам моден натпревар!Прилики : секојдневна облека,работа,ден на независноста,канцеларија,клупска забава.Секако, можете да го носите и во кревет,работа во дворот, лежење.Овие женски тенкови одлично се вклопуваат насекаде на друго место и се супер лесни и воздушни. Информации за производот Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Тесна Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски топзизеусукеубуст рамо Sleeve Length S4834107cm/42.13"37cm/14.57"66cm/25.98"M61036112cm/44.09"38cm/14.96"67cm/26.38"L81238118cm/46.46"39cm/15.35"68cm/26.77"XL101440124cm/48.82"40cm/15.75"69cm/27.17"XXL121642130cm/51.18"41cm/16.14"70cm/27.56"Големина : СУС : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 107cm/42.13"Рамо Ракав : 37cm/14.57"Должина : 66cm/25.98"Големина : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 112cm/44.09"Рамо Ракав : 38cm/14.96"Должина : 67cm/26.38"Големина : LUS : 8uk : 12 EU : 38 BUST : 118cm/46.46"рамо ракав : 39cm/15.35"должина : 68cm/26.77"големина : xlus : 10 UK : 14 EU : 40 BUST : 124cm/48.82" рамо Изработен е Од Висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и МОЖЕ ДА СЕ совпадне СО МНОГУМИНА Блузи. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови, пролетни и есенски врвови, зимски палта, џемпери. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Совршен ромпер за плажа, семејство, секојдневно, работа, запознавање, шопинг, работа, канцеларија, одмор, за сите прилики. Четврти јули Облека Жени Врвови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата